Okouzli každého kluka!

18. června 2012 v 19:57 | Káťušéé XP |  Láska a kluci
Napíšu to narovinu: některý holky si prostě kluky dokážou omotat kolem prstu! Často se sama sebe ptam: ,,Jak to dělá?! Zase tak hezká neni,tak čím ho sakra ohromila?! ''
Koukla jsem se na to zblízka a přesvědčila jsem se,že při získávaní kluků není krása tak důležitá.
Tady je pár rad jak HO okouzlit:
1.Usměj se!
Na každého kluka platí úsměv.Nemrač se :). Neceň na něj hned zuby :D moh by si myslet,že si se zbláznila anebo že ti je k smíchu.
Jen lehoučce pozvedni koutky u pusy :). Třeba ti úsměv oplatí ;).


2.Mluv s ním!
Každej kluk si vždy rád popovídá,jak s klukama tak s holkama.Jdi si s ním pokecat,když nemá kolem sebe miliardu lidí.Jdi si s ním pokecat,když je sám nebo když má u sebe kamaráda,kterého taky znáš ;) .Nestůj mu pořád za zadkem,moh by si totiž myslet že si vtěrka a to by pro tebe nebylo moc dobré :( .Když už se spolu dostanete ke slovu tak si s ním popovídej o něm a jeho zájmech,třeba najdete něco společeného :). Hlavně nezapomeň! : jestli víš,že moooc ráda mluvíš :D tak si urči ,,hranici mluvení,,. Nemusí si přece myslet,že si ukecaná ;). Ovšem jestli si tichá a víš to o sobě,tak se trošku rozmluv! :) Kluky někdy znervózňuje když holka nemluví,ale tak záleží na povaze kluka.

3.Buď přirozená!
Bojíš se,že před ním budeš koktat nebo řekneš nějakou kravinu? ;) Vzpomeň si vždycky na chvíle s nejlepší kámoškou! S kámoškou mluvíš,nestydíš se a nekoktáš :) Já vím,že stud je přirozenej ;) ale skus to překonat :).

4.I kluci mají jméno!
Jak už naznačuju podnadpisem,tak to prostě je ;).U nás ve třídě se většinou oslovujeme přijmením nebo přezdívkami.Když se ti bude líbit kluk tak ho nikdy neoslovuj přezdívkou nebo příjmenim! Normálně řekni jeho jméno :).Ani nepoužívej žádné zdrbněliny! Jako například: Honza=Honzíček.Jinak by si myslel,že ho bereš jako malýho kluka. ;)

5.Vyprovokuj ho! :P
Kluci rádi provokujou nás holky.Ale i oni chtěj být provokováni :D.Některý kluci rádi tahaj holky za vlasy :D.Zkus na něj taky něco. :) Hlavně mu nepodkopávej nohy nebo tak něco :D.Myslel by si že ho chceš zabít :D.Zkus ho třeba zlochtat když to on zrovna nečeká ;).(Hlavně si zjisti jestli je lochtivej :D)

Káťušéé XP

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Tvá oblíbená barva? :P

Bílá 5.2% (61)
Žlutá 4.5% (53)
Oranžová 3.8% (45)
Růžová 10.3% (121)
Červená 7.3% (86)
Zelená 9.6% (113)
Tmavě zelená 3.2% (37)
Modrá 13.8% (162)
Tmavě modrá 4.3% (50)
Fialová 18.3% (214)
Hnědá 2.7% (32)
Šedá 3.9% (46)
Černá 8.5% (100)
Jiná... 4.4% (52)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama