Film: Machři

16. srpna 2012 v 18:03 | Káťušéé XP |  Filmy

Film Machři (v angličtině Grown Ups) vyšel v roku 2010.Je to rodinná komedie a tenhle fil se mi vážně líbil. :)

Příběh (nebo spíš film) začíná v roce 1978 na basketbalovým zápase.Lenny Feder,Eric Lamonsoff,Kurt McKenzie,Marcus Higgins a Rob Hiliard jsou nejlepší kamarádi a zápas vyhrají.Soupeř sice říká,že při posledním hodu Lenny přešlápl ale jeho slova nikoho nezajímají. :)
Večer se všichni sejdou ve velkém prázdninovém domě.Jejich trenér Clackson má proslov,o tom aby se jim vedlo a aby drželi po zbytek života při sobě.
Asi po třiceti letech se všichni dozvídají zprávu,že trenér Clackson zemřel.Po těch třiceti letech se všichni změnili. ;)
Lenny Feder (Adam Sandler) je (asi) filmový producent,má ženu Roxxane,která se živí jako módní návrhářka,mají syny Grega a Keithiee (opravdu nevím jak se to jméno čte :D ),kteří musí mít všechno nej a tráví většinu času u Playstationu a dceru Becky,která se ráda stará o zvířátka.Ještě mají chůvu,ale Lenny řekne kamarádům,že je to studentka z Číny na vyměným pobytu.
Eric Lamonsoff (Kevin James) má ženu Sally,syna Beana,který ještě pije mlíko z prsu ( :D ) a dceru Donnu,který je obéznější po Ericovi.
Mají ještě psa Kudrnáče,který má přeoperovaný hlasivky,protože štěkal moc nahlas. :D
Kurt McKenzie (Chris Rock) je muž v domácnosti.Má ženu Deanne,která je zrovna těhotná,syna Andreho a dceru Charlotte.V domě s nimi bydlí Deannina matka Mama Ronzoni,která věčně peskuje Kurta,za to jak vaří.
Marcus Higgins (David Spade) žije sám,ale má to tu výhodu,že si každá den užívá s jinou holkou.
Rob Hiliard (Rob Scheider) má ženu Glorii.Glorii je asi 2x více let než jemu.Užívají si a během filmu zmíní,že plánují i děti. :D
Všech pět kamarádů se tedy sejde na pohřbu trenéra Clacksona.Clackson si vybral Lennyho aby na jeho pohřbu pronesl řeč.Potom Rob Hiliard zpívá. :D
Lenny a Roxanne pronajmou velký dům u jezera,u kterého strávila parta kamarádů večer v roce 1978.Lennyho synům se tam moc nelíbí,protože dům není moderní.
Odpoledne se vydají všech pět kamarádů i s dětmi do lesa,kde objeví provaz nad jezerem.Eric ho skusí jako první a zkoupne se. :D Bohužel se zapomene pustit a spadne na zem,kde zasedne ptáčka.Starostlivá dcera Lennyho,Becky,se o něj bude starat.:)
Večer jdou na večeři do místní restaurace.Tam se setkají s týmem,nad kterým vyhráli v roce 1978.Druhý tým si chce s nimi dát odvetu.
Ráno dělají snídani Rob a Gloria.Dělají sušený banán a plno dalších zdravých věcí (které se nedají sníst). :D
Odpoledne se vydají na ostrov,kde mají rozhodit zbylý prach z trenéra Clacksona.Rob se jim tam rozbrečí a řekne jim,že má tři dcery,že je dlouho neviděl ale že navečer přijedou.
Když se vrátí z ostrova,přijede první dcera Jasmine,která je krásná a nikdo z party nevěří,že je to Robova dcera.:D
Potom si jdou zahrát hru,která se jmenuje Šípová ruleta.Hraje se tak,že se nejdřív vystřelí lukem šíp směrem k nebi.Ten,kdo nejdéle vydrží na místě,vyhrál.
Nejdéle vydrží na místě Rob,ale ten šíp,který vystřelili,ho zasáhne do chodidla. :D
Přijedou i dvě další jeho dcery:Amber,která je taky krásná a vysoká a není mu podobná a Bridget,která jako kdyby z oka vypadla Robovi.

Druhý den se jedou úplně všichni koupat do aquaparku.Otcové s dětmi jdou na tobogán.Jelikož je velká fronta,jdou všichni zadem.
Otcové si pak vlezou do dětského bazénu,kde se vyčůraj :D . Jenže do bazénu dávaj chemikálie,které obarví moč na modro a je tedy vidět,když někdo vykoná potřebu :D .
Jejich manželky se mezitím opalují.Když k nim příde svalovec,který má srandovní hlas,chytnou všechny výtlem :D :D.
Večer,kdy se vrátí domu se dospěláci opijou. :)
Ráno se Marcus s Robem chytnou,kvůli tomu,že si Rob myslíš že Marcus měl něco s jeho dcerou Jasmine.
Nakonec se vysvětlí,že Jasmine spadla na hlavu roleta.
Odpoledne jdou na slavnosti do města.
Je tam i parta mužů co s nimi prohráli basketballový zápas v roce 1978. :) Chtějí odvetu.Nakonec se koná zápas mezi všemi muži.
Pak se rozhodne,že budou hrát kapitání družstev se svými syny.Takže jde Lenny se synem Gregem a kapitán druhého týmu se svým synem (ve filmu sem nepostřehla jak se jmenuje :D takže se za to omlouvám ;) ).
Dál už to neprozradím :P Aby ses dozvěděla kdo vyhraje,musíš se kouknout na tento film :D.
Při filmu ti přeju pěknou zábavu. :)


Moje hodnocení: Machři byl fakt pěkný film! :) Vážně se mi líbil.Hodně jsem se u toho nasmála.Na CSFD.cz (československá filmová databáze) hodnotili lidi v komentářích film a většinou u nich neobstál :(.
Mě osobně se líbil ;) !

Filmu dávám ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ (osm) srdíček. :) Občas ve filmu byli některé scény nudné,tak kvůli tomu dávám osm. :)
Ale film doporučuju,určitě se na něj podívej ;)

Možná jsem v textu napsala i něco špatně ;) tak za chyby se předem omlouvám ;).

Viděla jsi tento film? Tak mi do kometů napiš,jak se ti líbil! :)

Káťušéé XP
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dara Dara | Web | 19. srpna 2012 v 10:39 | Reagovat

Pěkné, hezký blog.

2 Káťušéé XP Káťušéé XP | Web | 21. srpna 2012 v 16:17 | Reagovat

[1]: Děkuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama