Kam s tahákem? ;)

29. srpna 2012 v 16:22 | Káťušéé XP |  Ostatní
Každej už si aspoň jednou napsal tahák ;), třeba na dějepis,přirodopis a jiné předměty.Jenže musíš vždy vymyslet kam ho schovat.Vypíšu tu pár míst,kam si tahák dát.

1.Výstřih

Budete psát z němčiny nebo z jiného předmětu? :) Stačí si vzít tričko s větším výstřihem! :) Tahák si nalep izolepou dovnitř trička nebo tílka.Při testu už můžeš jen v pohodě opisovat z taháku! ;)

2.Obal sešitu

Tahák na obalu sešitu používam nejčasteji. ;) Většinou si na obal napíšu propiskou to co si nepamatuju :). Můžeš si napsat i papírek a dát si ho pod obal.Ale papírek by měl mít stejnou barvu jako učebnice či sešit.Například na obrázku: sešit je bílý,tím pádem bude papírek tahák na bílémm papírku. ;) Ale možná tvá práce s vyráběním taháku bude zbytečná.Někteří učitelé řeknou: ,,Vše si dejte do lavic/batohu''. ;)

3.Penál

Tahák v penálu je taky dobrý nápad. ;) Tento způsob taky hodně lidí používá ;).Zase může být problém,když učitel řekne: ,,Vše si dejte do lavic/do batohu'' ;).

4.Ruka/ruce

Tahák na ruce je prostě klasika ! :) Já si dycky tahák psala do dlaní,ale tam to není až tak dobré :/ . Lepší je když si to napíšeš kousek pod zápěstí (jako je to na fotce ;) ) a můžeš tahák schovat pod mikinu ;)
Když máš tahák napsanej u zápěstí a je schovanej tak ti na to učitel(ka) nemůže přijít.Mě se jednou stalo,že naše češtinářka prohlížela ruce jestli tak nemáme tahák. ;) Tak si na to dej bacha :) !

5.Na noze pod sukní/šatama

Tohle můžou zkusit jen holky ;).Když se píše test tak si vem na sebe sukni nebo šaty (ale hlavně ať ta sukně/šaty neni až na zem,to nevim jak by si tahák chtěla lpod tou sukní ovit :D :D ) Napiš si tahák na papírek a přilep si ho izolepu na nohu.Ovšem si před tim ohol stehna,protože sundavání taháku by mohlo bolet ;D.Jestli si ho tam nechceš přilepovat,můžeš si vzít silonky a dát si tahák pod silonky ;).Ale je to i praktický,protože učitel nebo učitelka ti nemůže říct: Slíkni si sukni! ;) To by jsi mohla říct že je to obtěžování ;) :D !

6.Na noze v dírách u džínů

Máš takovéhle džíny nebo kalhoty jako na fotce? :) Tak to je super jelikož tahák můžeš schovat i tam ! Napiš si tahák na papírek a dej si ho do mezery :).Jestli vaše učitelka prochází během testu kolem třídy,tak jenom hoď nohu přes nohu a seš v suchu ! ;)

7.Na opěradle židle před váma

Tenhle fígl můžou použít všichni,kromě těch,co sedí v prvních lavicích. :( Normálně si napíšeš na pír tahák a přilepíš ho izolepou na židli ;). Jestli víš,že učitelka prochází kolem lavic,nabarvi papírek s tahákem stejnou barvou jako má opěradlo židle :) .Bílý papírek na hnědým opěradle je strááááááášně nenápadný ;) :D.

Míst na taháky je plno. :) Stačí jen přemýšlet a vymýšlet nejrůznější fígle ! :) Třeba nějaká nová místa vymyslíš i ty ;)
Ale jinak ti přeju dobré známky ve škole :) :D

Káťušéé XP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké je podle tebe nejlepší místo na taháky? :D

Ve výstřihu 4.9% (2)
Na obalu sešitu 4.9% (2)
V penálu 9.8% (4)
Na ruce 12.2% (5)
Na noze pod sukní/šatama 17.1% (7)
Na noze v dírách u džínů 4.9% (2)
Na opěradle židle před váma 7.3% (3)
Jiné 39% (16)

Komentáře

1 Adiw Adiw | Web | 2. září 2012 v 19:47 | Reagovat

Já jsem moc vychovaná.. bohužel už taková jednou jsem a všechno se vždy naučím.. ale když si nedokážu zapamatovat nějaký datum, napíšu si ho na lavici, ale dostanu nervy a ještě než začne hodina si ho smažu...Naštěstí to potom umím :-)

2 ... ... | 20. ledna 2013 v 20:27 | Reagovat

Klasika je ruka, ale jedna holka z naší třídy si to napsala na břicho. Dobrý je to i do krytu mobilu (u baterky). :-D

3 trapnydvojcata trapnydvojcata | 12. ledna 2014 v 19:31 | Reagovat

moll se pise se dvěma L

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama